Hakkımızda

EGESAN Mekanik Tesisat ve Enerji Sistemleri, 1995 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş, yaptığı başarılı çalışmalarla kısa sürede alanında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Yem, enerji ve tekstil sektörleri ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına, her biri konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknisyenlerden oluşan profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Mekanik tesisat ve enerji sistemleri alanlarında anahtar teslimi projeler üreten Egesan, iş ortaklarının ihtiyaçlarını belirleyerek her mekana uygun çözümler sunarken, yatırımlarınızın optimum verimlilikle daha kazançlı olmasını sağlamaktadır.

Teknolojik yenilikler takip edilerek modern sistemlerin kullanıldığı proje uygulamalarımızda, gezegenimizin en önemli sorunu olan enerji verimliliği ve sürdürülebilir enerji kavramları ön planda tutulmakta ve işletmenizde enerji maliyetlerinin düşürülmesinin yanı sıra ekosistemimize duyarlı çözümler hayata geçirilmektedir.

Malzeme seçimi ve işçilik hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden çalışan ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla projelerinizi ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak zamanında teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Egesan, güçlü, deneyimli ve yenilikçi yapısı ve tecrübeli ekibiyle Türkiye’nin önde gelen mekanik tesisat ve enerji sistemleri firmalarından birisi olarak; ulusal ve uluslararası standartlara uygun en kaliteli hizmeti değerli iş ortaklarıyla buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır

Vizyon

Bütünsel bir yaklaşımla benimsediğimiz ‘’önce kalite’’ ilkesini, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizin verdiği uzmanlıkla, müşteri memnuniyetine dönüştürüyoruz. Gücümüzü, en değerli kaynağımız olan nitelikli kadromuzdan ve bizi biz yapan kurum kültürümüzden alıyoruz. Dünyamızın sürdürülebilir kalkınmasını gözeterek çağdaş yönetim sistemleri ile çevreye duyarlı kaliteli mal ve hizmetler üretiyoruz. Zamanın değerine inanıyor ve taahhütlerimizi varlık sebebimiz sayarak müşterilerimizin bize duyduğu güvenin başarımızın yegane kriteri olduğuna inanıyoruz.

Misyon

Sürekli gelişime inanan, değişime açık yapısıyla Egesan, inovatif çözümleri ve tecrübesiyle mekanik tesisat ve enerji sistemleri alanında Türkiye’nin en iyi mühendislik firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.